موارد خاص

اگر سوالی در ذهن خود دارید که در اینجا آن را نیافتید ، می توانید سوال خود را از طریق اینستاگرام و شماره تماس با ما در میان بگذارید. برای این کار کافی است که تنها به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و از طریق راه های موجود اقدام کنید.

سوالات متداول ...!

چگونه می توانم محصول مدنظر خودم رو طراحی کنم؟

فقط کافیه از صفحه اصلی، نوع محصول مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و مراحل رو به راحتی پیش برید. داخل اون بخش روی هر محصولی که مدنظرتونه کلیک کنید و روی دکمه شروع طراحی کلیک کنید و شروع به طراحی کنید و در آخر روی دکمه ثبت سفارش بزنید و سفارشتون رو آنلاین تکمیل کنید.

میتوانید آموزش بخشها در بخش آموزش ببینید

آیا میتونم سفارشم رو مستقیم به آدرس دیگری بفرستم؟

بله از آنجایی که همه سفارشات در بسته بندی شکیل و بسیار زیبا ارسال می گردد و رسید و فاکتور به همراه آن ارسال نمی گردد شما با راحتی خیال می توانید هدیه خود را مستقیما به آدرس هدیه گیرنده ارسال کنید.

سفارشات چگونه به دست من می رسد؟

بسته به نوع انتخاب شما در نوع ارسال سریع شهرستان بین 3 تا 5 روز کاری  – تهران 2 تا 3 روز کاری و ارسال عادی 5 تا 7 روز کاری زمان خواهد برد.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می توانم سفارش خودم رو ثبت کنم؟

بله شما در تمام ساعات شبانه روز و در هر روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید تیم کاری ما سفارشات ثبت شده در ساعات غیر کاری را در اولین ساعات کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات همان روز انجام خواهند داد

کیفیت چاپ به چه صورت است ؟

همه محصولات و عکسها و متنها با دستگاههای تمام حرفه ای چاپ و ساخته می شوند بدین ترتیب با کیفیتی بسیار بالا به دست شما می رسد و کیفیت توسط سایت پیکادو تضمین میشود.

آیا امکان تعویض یا برگشت محصول خریداری شده وجود دارد؟

از آنجایی که محصول شما به صورت اختصاصی و فقط برای شما چاپ می شود امکان باز پس گیری یا لغو سفارش بعد از تولید وجود ندارد تنها در موارد زیر امکان باز پس گیری وجود دارد:

– قبل از ارسال برای ساخت توسط شما لغو شود

-اشتباه تولید از سمت گروه پیکادو شامل:چاپ نامناسب و یا محصول اشتباهی که البته در صورت نیاز ما در اسرع وقت محصول را چاپ و ارسال می کنیم.

لطفا در صورت مشاهده این موارد سریعا با ما تماس بگیرید.

آیا می توانم از شیوه پرداخت در محل استفاده کنم

با توجه به تولید سفارشی و اختصاصی برای شما متاسفانه این شیوه پرداخت امکان پذیر نمی باشد.

من رمز دوم ندارم چطور هزینه رو پرداخت کنم؟

شما می توانیداز طریق شماره کارت 5022291015382904 محمد مهدی شبپیرای مبلغ مورد نظر را  واریز نمایید.سپس نام و نام خانوادگی و شماره تلفنی که با آن ثبت نام نموده اید را به شماره 09221031279 از طریق واتس اپ ارسال کنید یا دایرکت اینستاگرام اطلاع دهید. تا در کمترین زمان ممکن کیف پول حساب کاربری شما به همان میزان شارژ شده سپس در مرحله تسویه حساب به صورت اعتباری خرید خود را ثبت کنید. و یا خودمون براتون اقدام به ثبت کنیم.

من کد پستی ندارم چه کار کنم؟

اگر کد پستی محل ارسال را ندارید به جای کد پستی ده بارعدد 1 بزنید و به جاش آدرس کامل و دقیق بزنید تا برای ارسال مشکل پیش نیاد.

من نمی خواهم سفارشم به منزلم ارسال بشه و می خواهم جور دیگه ای به دستم برسه چه کار باید بکنم؟

شما 3 راه دارید

یکی این که آدرس محل کارتان را برای ارسال انتخاب کنید. که با توجه به ارسال پست پیشتاز در ساعات اداری و این که سفارش شما داخل یک بسته پستی مجزا که داخل آن به هیچ وجه قابل دیدن نیست ارایه می گردد گزینه مناسبی است.

راه دوم اینکه آدرس اداره پست منطقه خودتون رو برای ارسال انتخاب کنید و با مراجعه به اداره پست وبا کارت ملی و کد مرسوله که بهتون ارائه میدیم سفارش خودتون رو دریافت کنید.

و راه سوم اینکه در قسمت آدرس، در هنگام ثبت سفارش متن “هماهنگ می شود” قید گردد و پس از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید تا با هماهنگی با پیک و پرداخت مبلغ جداگانه محصولتون رو براتون ارسال کنیم. طبیعی است گزینه آخر فقط مخصوص ارسالهای داخل شهر تهران می باشد.

آیا این محصول به صورت فیزیکی به من تحویل می شود و یا فایل الکترونیکی آن برایم ارسال می گردد؟

این محصولات به صورت اختصاصی برای شما چاپ می گردد و امکان ارائه فایل الکترونیکی  وجود ندارد.